PRENÁJOM PRACOVNÝCH PLOŠÍN

Pre otázky k prenájmu volajte: Rent Call

+421 911 917 817
prenajom@rothlehner.sk

Ponúkame plošiny z vlastného prenájmového parku v skvelom technickom stave. Plošiny radi odvezieme a preškolíme na mieste vašich pracovníkov. Sme pripravení na bežné zákazky a špeciálne projekty.

Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom vhodnej plošiny k prenájmu, kontaktujte prosím našu dispečerku alebo využite náš formulár.Autoplošiny

NPonúkame Vám k prenájmu spoľahlivú a ľahko ovládateľnú plošinu MULTITEL. Autoplošina je vhodná pre všetky exteriérové práce, opravy fasád, verejného osvetlenia a údržby zelene. Na riadenie plošiny stačí vodičské oprávnenie skupiny B. Plošinu požičiame bez obsluhy.

od 8 do 50m
vidičské oprávnenie B,C
Zoznam plošin
Nožnicové

Nožnicové plošiny využijete v interiéri aj v exteriéri. Elektrické plošiny s nešpiniacimi pneumatikami sú vhodné pre interiérové činnosti. Veľké plošiny s dieselovým motorom zvládnu aj náročnejšie exteriérové podmienky.

Do hál
Pre stavbu
vysoká stabilita a nosnosť
Zoznam plošin
Kĺbové

Kĺbové plošiny sa skvele hodia tam, kde potrebujete veľký stranový dosah. V ponuke máme modely pre interiérové a exteriérové práce.

Zoznam plošin
Stĺpové

Samohybné stĺpové plošiny využijete pri údržbe výrobných hál a skladov. Plošiny modelu STAR majú stranový dosah pri zachovaní malej prejazdnej šírky.

Zoznam plošin
Prívesné

Prívesné plošiny sú vhodné pre všetky dokončovacie a opravné práce na veľkých stavbách, ale aj na rodinných domoch. Výhodou sú kompaktné rozmery. Plošinu dopravíte aj za osobným autom.

Zoznam plošin

 

Nezabúdajte na bezpečnosť práce pri obsluhe plošín!

  • Vyškolíme vašich pracovníkov. Každý, kto obsluhuje plošinu, musí mať platné oprávnenie.
  • Odporučíme Vám osobné ochranné prostriedky.
  • Dodáme všetky potrebné doklady k prevádzke plošiny.
  • Poradíme, ako zaistiť bezpečnú prevádzku a údržbu plošiny. Vyhnete sa zbytočným škodám na majetku a zdraví.

Ponúkame Vám zvýhodnené sadzby pri prenájme viac strojov alebo pri prenájme na dlhšiu dobu.

Kontaktujte nás

Pošlite nám svoj dopyt alebo správu. Ozveme sa vám do budúceho pracovného dňa s ponukou, alebo doplňujúcimi otázky.

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. V zápatí této stránky naleznete odkaz na naše Zásady ochrany soukromí, kde je uvedeno, jakým způsobem vaše údaje zpracováváme.